COACHING BIZNESOWY DLA TWOICH PRACOWNIKÓW : 

Pakiet indywidualnych sesji coachingowych dla menedżerów i pozostałych pracowników Twojej firmy, wspierający ich w znalezieniu kreatywnych rozwiązań dla wyzwań zawodowych i osobistych. Inwestycja w coaching przełoży się na lepsze rezultaty pracy, a także wzrost satysfakcji i zmniejszenie rotacji pracowników w Twojej firmie.  

Korzyści dla pracowników:  

- znalezienie kreatywnych i innowacyjnych sposobów na rozwiązanie problemów jakich doświadczają na co dzień w pracy,

- pokonanie wyzwań związanych z życiem osobistym, które osłabiają codzienną koncentrację i motywację do pracy (np. brak równowagi pomiędzy pracą a życiem rodzinnym).  

Korzyści dla firmy:  

- jakościowa informacja o aktualnych trendach w wyzwaniach w Twojej firmie (w formie raportu; sesje z indywidualnymi pracownikami pozostaną całkowicie poufne)

- zwiększone rezultaty firmy - wyższa satysfakcja pracowników.

 

COACHING DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH:

- poznasz swój potencjał, kompetencje zawodowe i mocne strony oraz dowiesz się jaka forma pracy jest dla Ciebie najlepsza (etat czy własna firma)  

- znajdziesz kilka pierwszych pomysłów na swoją przyszłość zawodową  

- odkryjesz co zmienić w swojej obecnej sytuacji zawodowej by była dla Ciebie źródłem zadowolenia i satysfakcji  

- znajdziesz swój sposób na pogodzenie życia zawodowego i rodzinnego  

- poznasz najważniejsze trudności powstrzymujące Cię przed podjęciem działania i dowiesz się jak je pokonać

 - stworzysz dokładny plan działania na kolejne 3 miesiące aby dokonać realnej zmiany kariery  

- stworzysz awaryjny plan na wypadek nieprzewidzianych sytuacji

Jak będziemy z Tobą pracować? 

Podczas sesji dostosujemy się do Twoich potrzeb. Jeśli zauważymy, że odpowiedź jest w Tobie ale nie możesz jej znaleźć - wesprzemy Cię przy pomocy pytań coachingowych; jeśli zaobserwujemy, że potrzebujesz konkretnych wskazówek by ruszyć z miejsca - wejdziemy w rolę mentora i podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Jesteśmy bardzo elastyczne w podejściu do naszych klientek po to, by rozmowa dała jak najlepszy efekt. Pracujemy zgodnie z kodeksem ICF.

Sesje w godzinach wieczornych - wolisz spotkać się gdy Twój Maluszek już śpi?

Jeśli bardziej komfortowo będziesz się czuła na sesjach w porach wieczornym chętnie przeprowadzimy sesje z Tobą po godzinie 20:00. 


CENNIK dla klientów indywidualnych:

PIERWSZA SESJA COACHINGOWA:

Cena: przelej 50zł na cel charytatywny i weź udział w 45 min sesji bez dodatkowych kosztów

 

 

 


PAKIET 3 SPOTKAŃ 

Czas i cena:  3 x 45 min, koszt 459zł brutto;  forma Skype lub telefon, spotkania do wykorzystania wciągu 6 tygodni.

 

PAKIET 6 SPOTKAŃ 

Czas i cena:  6 x 45 min, koszt 899zł brutto;  forma Skype lub telefon, spotkania do wykorzystania wciągu 12 tygodni.

Podczas cyklu 3 lub 6 spotkań skupisz się na najważniejszych wyzwaniach stojących teraz przed Tobą i przy naszym wsparciu znajdziesz najlepszy dla Ciebie sposób na ich pokonanie. Nasze spotkania dadzą Ci niesamowitą dawkę inspiracji oraz motywacji do działania. Dodatkowo jeszcze lepiej poznasz  samą siebie - zrozumiesz swoje potrzeby, styl myślenia, zachowania i emocje towarzyszące Ci na co dzień. Po tych sesjach będziesz dokładnie wiedziała co, jak i kiedy zrobić, by osiągnąć to czego pragniesz w tym momencie Twojego życia.


Co o pracy z nami mówią nasze klientki:  

"Miałam okazję odbyć telefoniczną rozmowę z obydwiema Paniami i już po kilku minutach zrozumiałam, że decyzja o rozpoczęciu sesji coachingowej była strzałem w dziesiątkę. Stawianie mądrych pytań, inspirujące rozmowy oraz dogłębne analizowanie wewnętrznych barier, pomogło mi w odnalezieniu odwagi i motywacji do działania.  Kilka spotkań sprawiło, że jestem bardziej świadoma swoich celów zawodowych i realnie przyczyniło się do zmiany ścieżki kariery.  Wypracowane podczas sesji coachingowej z Panią Agatą metody i narzędzia, konsekwentnie staram się wcielać  w życie"

- Monika Habrzyk

 

 "Sesja z Kasią pomogła mi w znacznym stopniu uporządkować swój plan dotyczący wymarzonej pracy oraz co najważniejsze, zainspirowała do działania. Bardzo pomocna okazała się rozmowa dotycząca zarządzania czasem oraz wspólna burza mózgów na temat tego jak zmienić moje marzenia w rzeczywistość. Polecam wszystkim mamom, które jeszcze wahają się żeby zainwestować w siebie, wsparcie innych mam, naprawdę działa".  

- Martyna Gacek

"Kasiu - chciałam Ci podziękować zarówno za warsztaty, jak i za możliwość indywidualnej rozmowy. Nasza rozmowa zdecydowanie skłoniła mnie do zastanowienia się nad sobą, nad moją przyszłością. Odkąd moja poprzednia praca zaczęła mi solidnie uwierać i zaczęłam zastanawiać się nad zmianą, brałam udział w kilku warsztatach i spotkaniach- takim poszukiwaniu pomysłu na siebie. Każdy warsztat był inny, każdy mi coś dał. Ale właśnie po naszej rozmowie pomyślałam sobie, że była to potrzebna mi przysłowiowa "kropka nad i".  Już chyba wystarczy przemyśleń w temacie zmiany pracy. Już chyba jestem gotowa na działanie."

- Agnieszka J.  

"Już dwa razy skorzystałam z usług dziewczyn z IlikeMyMondays (warsztat oraz coaching) i jestem przekonana, że to nie był ostatni raz. Kasia jest wspaniałym słuchaczem, stwarza mnóstwo przestrzeni i bardzo otwartą atmosferę do wymiany myśli i poglądów z innymi uczestnikami, ale także z samym sobą, ze swoimi potrzebami i oczekiwaniami. Wykorzystuje wspaniale niezwykłą moc coachingu, ale też z dużą dyskrecja i subtelnością stosuje metodę mentoringu, a ze względu na swoje doświadczenia jest w tym bardzo wiarygodna.  Polecam ILLM każdej obecnej i przyszłej mamie, która chce świadomie podejść do swojego rozwoju i nowych ról prywatnych i zawodowych,  na które ma apetyt, ale może też i obawy. Warsztat i coaching świetnie się z nimi rozprawiają i dodają mnóstwo energii do dalszego działania." - Justyna Prachniak